Ilona Epalte

Ilona Epalte

Neveiciet mērķus, kurus ir viegli sasniegt. Ir vērts pievērsties tam, ko var izdarīt ar grūtībām, ar ievērojamām pūlēm.

Alberts Einšteins

Es sveicinu Jūs savā vietnē!

Es esmu mentālais koučs, un mans mērķis ir palīdzēt maniem klientiem sasniegt personīgo un profesionālo izaugsmi, iegūt skaidrību un paļauties pieņemot savus lēmumus. Ar manu palīdzību jūs varēsiet attīstīt savu pašanalīzi, apzinātības un emocionālās inteliģences prasmes. Iespējams, jums būs jāiet cauri sarežģītam apzinātas transformācijas ceļam, bet es centīšos, lai šis ceļš būtu jums vislabākais un aizraujošākais.

Mana pieeja balstās uz dziļu jūsu vajadzību un mērķu izzināšanu. Es palīdzēšu jums atklāt savu potenciālu, pārvarēt šķēršļus un atrast risinājumus, lai sasniegtu vēlamos rezultātus. Mana darba pamatā ir inovatīvas koučinga metodes un modeļi, kas palīdz cilvēkiem paplašināt savu apziņu un pasaules uzskatu. Viena no šādām metodēm ir mentālais koučings – klasiskā koučinga un mentālās treniņa kombinācija. 

Papildus tehniku un instrumentu izmantošana, piemēram, vizualizācija, stresa vadība, pozitīva domāšana un daudz kas cits, palīdz paātrināt klientu pieprasījumu un vajadzību īstenošanas procesu.

Ar savu pieredzi un zināšanām mentālā koučinga jomā es palīdzēšu Jums izstrādāt darbības plānu, kas atbilst Jūsu individuālām vajadzībām un palīdzēs jums pārvarēt jebkādas šķēršļus ceļā uz panākumiem.

Nav svarīgi, kādā jomā Jūs darbojaties vai kādus mērķus vēlaties sasniegt – es esmu gatava jūs atbalstīt ceļā uz personīgo izaugsmi un panākumiem. Sazinieties ar mani jau šodien, lai sāktu savu ceļojumu uz labāko sevis versiju!

Mazliet par mani:

Pēc izglītības esmu būvinženiere, un vairāk nekā 20 gadus strādāju nekustamā īpašuma nozarē. Strādājot vadības amatos gan valsts iestādēs, gan komerciālās organizācijās, es saskāros ar nepieciešamību papildināt savas profesionālās zināšanas ar personīgām prasmēm un atjaunot iekšējo spēku. Apmācība koachingā kļuva par glābšanas riņķi, kas palīdzēja ne tikai apzinātās apziņas transformācijai, bet arī izmaiņām visās dzīves jomās. Visvairāk tas kļuva par bezgalīgu pašatklāšanās procesu. Pārliecinoties par koučinga efektivitāti, es nolēmu izmantot savas zināšanas, lai palīdzētu cilvēkiem no dažādām darbības jomām.

Man sagādā gandarījumu un prieku vadīt individuālas koučinga sesijas un strādāt ar komandām, redzot, ka mani klienti sasniedz vēlamo rezultātu. Tas apstiprina manu izvēli un virzienu pašatklāšanās un palīdzības ceļā citiem.

Savā darbā es izmantoju jaunus inovatīvas koučinga metodes un modeļus, kas palīdz cilvēkiem paplašināt savu pasaules uzskatu. Viena no šādām metodēm ir mentālais koučings – kombinācija klasiskā koučinga un mentālā treniņa. Mentālais koučings strādā ar apziņas apakšējo līmeni, ļaujot koriģēt novecojušas programmas un pārprogrammēt tās, lai sasniegtu vēlamos mērķus. Šī kombinācija ļauj sasniegt pozitīvu efektu. Piemēram, izmantojot mentālās prasmes, piemēram, iztēlu, kad tiek atklātas jaunas iespējas dažādu mērķu sasniegšanai un nodrošināti ilgtermiņa rezultāti.

Es ieguvu koučinga pamatzināšanas un sertifikātus no akreditētām ICF (International Coach Federation) Starptautiskā koučinga federācijas programmām Rīgas Koachinga skolā, kas ir Erikson Koachinga starptautiskais pārstāvis Latvijā, kā arī Hologrāfiskā koučinga starptautiskajā akadēmijā.

Darba valodas latviešu un krievu.

Sertificētas apmācību programmas, kuras esmu apguvusi:

“Transformācijas Koučinga Māksla un Zinātne”

 • Koučinga pamati ietver cilvēka smadzeņu procesu saprašanu. Koučinga pieejas tiek izmantotas, lai palielinātu produktivitāti un uzlabotu dzīves kvalitāti.
 • Darbs ar vērtībām ir svarīga koučinga sastāvdaļa. Vērtību atklāšana komandām un indivīdiem palīdz attīstīties un augt. Individuālais procesa izpēte par dziļām vērtībām palīdz ne tikai pašam cilvēkam, bet arī citiem.
 • Klēra Greivza Spirālā Dinamika ir modelis, kas apraksta cilvēku, organizāciju un sabiedrības vērtību attīstību. Tas palīdz saprast, kādas vērtības dominē konkrētā situācijā un kā tās ietekmē uzvedību un lēmumu pieņemšanu.
 • Koučinga tehnoloģiju un prasmju integrācija profesionālā kouča darbā ļauj efektīvi strādāt ar klientiem un palīdzēt viņiem sasniegt savus mērķus. Tas ietver dažādu metodiku, instrumentu un tehniku izmantošanu, kas palīdz klientiem apzināties savas vajadzības, izstrādāt darbības plānu un pārvarēt šķēršļus ceļā uz panākumiem.
“Koučings darbavietā”

 • Viens no svarīgākajiem instrumentiem ir ekspresdiagnostika, kas palīdz izprast klienta vai darbinieka situāciju un vajadzības. Tas ļauj koučam iegūt skaidru priekšstatu par esošajām problēmām un iespējām, lai varētu veidot efektīvu koučinga plānu.
 • Projektu izstrāde un ieviešana ir svarīgs aspekts koučinga procesā. Koučs var palīdzēt klientam izstrādāt un īstenot projektus, kas atbilst klienta vēlmēm un mērķiem. Tas ietver plānošanu, resursu vadību un mērķtiecīgu rīcību.
 • Stresa izturības paaugstināšanas instrumenti ir arī svarīgs elements koučinga procesā. Koučs var palīdzēt klientam attīstīt prasmes un stratēģijas, lai labāk pārvaldītu stresu un sasniegtu labāku līdzsvaru un labklājību.
 • Mastertības integrācijas tehnoloģijas ir vēl viens svarīgs aspekts koučinga procesā. Tas ietver izmantošanu dažādu tehniku un prasmju, lai palīdzētu klientam integrēt un pielietot savas zināšanas un spējas, lai sasniegtu vēlamos rezultātus.
“Komandas koučings”

Rīki, kas vērsti uz veiksmīgu projektu īstenošanu, ietver:

 •  Plānošana: detalizētu darbību plāna izstrāde, mērķu, uzdevumu un termiņu noteikšana.
 •  Prioritāšu noteikšana: svarīgāko un steidzamāko uzdevumu identificēšana, lai koncentrētos uz tiem pirmkārt.
 • Laika pārvaldība: efektīva laika izmantošana, reālistisku termiņu noteikšana un uzdevumu vadība šajos termiņos.
 • Radošo stratēģiju atklāšana: dažādu metožu un tehniku izmantošana, lai veicinātu radošu domāšanu un atrastu jaunus un inovatīvus risinājumus.
 • Projekta pabeigšanas māksla: stratēģiju un metožu izstrāde, lai veiksmīgi pabeigtu projektus, ietverot progresa kontroli, risku vadību un šķēršļu pārvarēšanu.

Komandu procesu vadīšana ietver:

 • Inovatīvas domāšanas veicināšana: vides un apstākļu radīšana, kas veicina jaunu ideju un pieeju attīstību un izpausmi.
 • Dinamiskie grupu, komandu un organizāciju modeļi: dažādu metožu un tehniku izmantošana, lai uzlabotu komunikāciju, sadarbību un komandas darba efektivitāti.

Kopumā šie rīki palīdz koučam un klientiem efektīvi vadīt projektus, attīstīt inovatīvu domāšanu un sasniegt panākumus komandu darbā.

Biznesa prasmju apliecinājums

 • 25 gadu pieredze strādājot vadošos amatos valsts sektorā un komerciālās organizācijās
 • Manā vadībā ir bijuši kolektīvi no 20 līdz 130 cilvēkiem
 • Neatkarīgi no situācijas, es vienmēr atrodu veidus, kā palielināt uzņēmuma ienākumus un peļņu